Pebbles Resort

Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta
Destinácia: Malta, Severná Malta, St. Pauls Bay
Kód zájazdu: 1285903
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Pebbles Resort

TV TV bazén vnútorný bazén vnútorný fitness centrum animačný program internet, WiFi internet, WiFi klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 100 m
Vzdialenosť od letiska: 19 km
Vzdialenosť od pláže: 800 m
Rýchly popis:

Nedávno kompletne zrekonštruovaný mestský hotel, v ktorom sa snúbia kvalitné služby a pohodová dovolenka na históriou preslávenom ostrove Malta. Svojich priaznivcov si nájde medzi všetkými vekovými kategóriami.


 


Poloha:
pobrežná promenáda Bugibba lemovaná lokálnymi obchodmi, reštauráciami, tavernami dostupná v pešej vzdialenosti. V blízkosti hotela cca 2,3 km sa nachádza Maltské národné akvárium. Letisko MLA vzdialené 19 km.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, vonkajší bazén, slnečná terasa, ležadlá a slnečníky pri bazéne, vnútorný bazén (dostupný celoročne), reštaurácia, bar, posilňovňa.

Izby:
k dispozícii sú vkusne zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby. Okrem toho rodinné izby s max. kapacitou 4 osoby, pričom prístelka je realizovaná formou ďalšej manželskej postele/oddelených lôžok. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia

Pláž:
pobrežná promenáda vzdialená cca 800 m od hotela.

V cene je zahrnuté:
 ubytovanie s príslušnými službami na vybraný počet dní, letenka na pravidelnej linke, príručná batožina, podpalubná batožina 20kg/os., transfer letisko – hotel – letisko, asistenčné služby delegáta (na telefóne). Povinné príplatky:
servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 199 EUR/os., osoby do 2 rokov 50 EUR/Os., palivový a emisný príplatok pre osoby nad 2 roky 25 EUR/os./pobyt.

V cene nie je zahrnuté:
Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid)  KOMFORT 3,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/osoba/deň.

Typ stravy:
 raňajky

Informácie o krajine a stredisku:
Qawra a St. Paul´s sú oblasti na severe Malty. Patria k turisticky vyhľadávaným lokalitám na ostrove vďaka krásnym hotelom a reštauráciám. Okolo roku 1638 postavil rád sv. Jána vežu Qawra, podľa ktorej je oblasť pomenovaná a dnes sa v nej nachádza reštaurácia z ktorej je možné vidieť časť opevnenia. Táto oblasť Malty je vyhľadávaná pre svoj rušný nočný život, priaznivé letné teploty a krásne morské zrázy, kde sa dá skákať do mora zo skál. V blízkosti sa nachádza Múzeum klasických áut, ktoré poteší najmä milovníkov veteránov.

Generované systémom ProfiTour