Solana Hotel & Spa

Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta
Destinácia: Malta, Severná Malta, Mellieha
Kód zájazdu: 1285900
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Solana Hotel & Spa

TV TV wellness, spa bazén vyhrievaný bazén vnútorný detská postieľka piesočnatá pláž fitness centrum trezor internet, WiFi internet, WiFi bazén bazén
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od letiska: 24 km
Vzdialenosť od pláže: 2 km
Rýchly popis:
V centre letoviska Mellieha v typických maltských uličkách nájdeme tento moderný hotel, ktorý vďaka svojej vyvýšenej polohe ponúka panoramatické výhľady na okolie. Nachádza sa priamo v centre, čo znamená, že obchodíky, miestne taverny a reštaurácie nájdete na každom rohu.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

 

Poloha:
situovaný na miernom svahu 2 km od pláže Mellieha. V tesnej blízkosti hotela nájdete supermarkety, kaviarne a lokálne taverny. Od hlavného mesta Valetty je vzdialený 25 km a od medzinárodného letiska Malta 24 km.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, bazén na streche, vnútorný bazén, terasa, reštaurácie, lobby bar, bar na streche, Spa a wellness (procedúry za poplatok), posilňovňa.

Izby:
tento mestský hotel ponúka ubytovanie v moderných dvojlôžkových izbách, štúdiách a suitách. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, set na prípravu kávy a čaju, trezor, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón/terasu, postieľka na vyžiadanie. Štúdiá a suity disponujú aj menšou kuchynkou.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia, plná penzia – podávané formou pestrých bufetových stolov.

Pláž:
cesta na pláž vzdialenú 2 km od hotela vedie dolu kopcom cez hlavnú ulicu a ďalej popri miestnej komunikácii oddelenej chodníkom.

Doprava:

letecká


V cene je zahrnuté:
V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami na vybraný počet dní, letenka na pravidelnej linke, príručná batožina, podpalubná batožina 20kg/os., transfer letisko – hotel – letisko, asistenčné služby delegáta (na telefóne).
Povinné príplatky:  servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 199 EUR/os., osoby do 2 rokov 50 EUR/Os., palivový a emisný príplatok pre osoby nad 2 roky 25 EUR/os./pobyt.

V cene nie je zahrnuté:
Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid)  KOMFORT 3,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/osoba/deň.

Typ stravy:
raňajky

Informácie o krajine a stredisku:
Mellieha je najsevernejšie mesto ostrova, ktoré má svoju starobylú časť, kde si užijete večerné prechádzky a spoznáte kus maltskej histórie. Počas dovolenky na Malte si môžete urobiť radosť nákupom v miestnych obchodoch alebo obedom či večerou v štýlových reštauráciách s terasou. Prímorská atmosféra v zálive Mellieha Bay je ako stvorená na oddych na pláži so zlatistým pieskom a šantenie v plytkej vode priezračného Stredozemného mora. Vďaka tomu, že more je v tejto časti plytké, je vhodné aj pre deti alebo neplavcov.

Generované systémom ProfiTour